wap.tog-sim.dk
Seneste forumindlæg
[ Hjemmesider ]
Train-spotter.dk opdatering
[KH - 24/05/2010 14:07 ]
DVG skrev: Troede ikke CFL havde 1154 mere eller er det Contec der har lånt den ud? Du siger noget der! Det er da rigtigt :D Det er heller ikke til at finde ud af hvem der ejer hvad mere :P Havde helt glemt at tjekke det, men det var bare lige naturligt for mig det er en CFL-maskine. Men denne hjemmeside er godt opdateret og viser den aktuelle ejer på alle de danske GM: URL
[ Hjemmesider ]
Train-spotter.dk opdatering
[DVG - 24/05/2010 14:02 ]
Troede ikke CFL havde 1154 mere eller er det Contec der har lånt den ud?
[ Hjemmesider ]
Train-spotter.dk opdatering
[KH - 24/05/2010 13:46 ]
Bab skrev: Jeg kan godt lide billedet fra Grejsdalen. Det er rigtig godt taget :) Regionstog skrev: Flotte billeder. Tak for de pæne ord begge to :D Har lagt et dugfriskt og regnvådt billede op af URL Desværre har maskinen ledt nedbrud i Grindsted, så den kommer desværre ikke gennem Vejen igen i dag.
[ Aktiviteter ]
Rødt signal ved I-signal til København H
[NicPaHa - 24/05/2010 12:55 ]
Hej, et eller andet sted har du nok ret - for jeg vælger at køre med 160 og 180 de steder jeg nu må. Jeg prøver med 140. :)
[ Hjemmesider ]
Train-spotter.dk opdatering
[Regionstog - 24/05/2010 11:25 ]
Flotte billeder.

næste 5 beskeder
tidligere 5 beskeder

* Tilbage til forsiden *