wap.tog-sim.dk
Seneste forumindlæg
[ Real-Life-Tog ]
IC i Sønderborg kunne ikke lige bremse
[jemicaca - 07/02/2009 10:30 ]
Nå, det er det, i laver på jeres nattevagter :)
[ Real-Life-Tog ]
IC i Sønderborg kunne ikke lige bremse
[FC-leder - 07/02/2009 10:27 ]
jemicaca skrev: Ja, nu er jeg hverken kørelærer eller sad i toget, men derimod håndværker ved Arriva, Jeg tog loggen ud og med den fart der har været på toget er det fysisk umuligt at det kunne mærkes HELT UD i Kmp, men DU var der måske også ? Nope - men sad og chattede med nattevagten i Kmp da det skete, og ifølge min kollega kunne det altså mærkes...men lad nu det ligge, og lad os fri de andre brugere herinde, for vores diskussion.
[ Real-Life-Tog ]
Køreplan.
[coca2 - 07/02/2009 09:12 ]
Okay. Har du eventuelt lyst til at dele dine informationer? såsom Links til omtale eller download
[ Real-Life-Tog ]
IC i Sønderborg kunne ikke lige bremse
[jemicaca - 07/02/2009 08:51 ]
Ja, nu er jeg hverken kørelærer eller sad i toget, men derimod håndværker ved Arriva, Jeg tog loggen ud og med den fart der har været på toget er det fysisk umuligt at det kunne mærkes HELT UD i Kmp, men DU var der måske også ?
[ Real-Life-Tog ]
IC i Sønderborg kunne ikke lige bremse
[FC-leder - 07/02/2009 08:45 ]
jemicaca skrev: Ja, nu var jeg der selv, og rystelserne kunne IKKE mærkes i Kmp. Godt så, men hvis du var i toget kunne du vel ikke også sidde i Kmp? Eller er man som kørerlærer ved Arriva, istand til at kunne klone sig selv....? ;)

næste 5 beskeder
tidligere 5 beskeder

* Tilbage til forsiden *